Stickman Dismount 3 Heroes

Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Yok
  • Version 1.03
  • Dil İngilizce
  • Firma Merkury Games
Merkury Games stüdyosu tarafından geliştirilen Stickman Dismount 3 Heroes simülasyon oyununda yer almak için tek tıkınız yeterlidir.
Merkury Games stüdyosu tarafından geliştirilen Stickman Dismount 3 Heroes simülasyon oyununda yer almak için tek tıkınız yeterlidir. 
 
Stickman Dismount 3 Heroes simülasyon oyununu Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirme şansına sahipsiniz. 

Stickman Dismount 3 Heroes efsanevi hayatta kalma oyununun bir devamı niteliğinde, nereden inanılmaz hileler çıkarabilir, farklı ulaşım araçlarını sürdürebilir ve farklı çarpışmalara girer. Oyun ragdoll fizik unsurları ile simülatör oyunları en iyi gelenekleri yapılır. İnanılmaz atlar ve hileler olun ve düşmanı yok etmenin tadını çıkartın.Karakterimize yeni ölümleri tattırarak hem stresini atabilir hem de puanları cebe indirebilirsiniz.

Oyunda ki her seviye yeni yeni araçlar ve yeni yeni ölüm şekilleri sunuyor karakterinizi en ilginç şekilde siz intihar ettirerek puan kazanabilirsiniz. Gün içerisinde birikmiş olan stresinizi akşam evinize gittiğinizde Stickman Dismount 3 Heroes simülasyon oyununu oynayarak atabilirsiniz. Farklı ölüm metotlarından yararlanabileceğiniz Stickman Dismount 3 Heroes oyununa sizde ücretsiz sahip olun ve keyifle oynayın. Oyunumuz mobil cihazınıza hiç bir zarar verecek içeriğe sahip değildir. Yani oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Stickman Dismount 3 Heroes indir